FEM Fest

femPo dłuższej przerwie zajrzałam na Codziennik Feministyczny. I co? I dowiaduję się, że 5 i 6 grudnia odbędzie się w Warszawie FEM Fest, czyli Festiwal Feminizmów.

Festiwal Fem Fest jest inicjatywą całkowicie oddolną, 100% DIY, radykalną i antyautorytarną. Naszym celem jest wywołanie kreatywnego fermentu, konstruktywna krytyka ruchu feministycznego, wymiana doświadczeń w ruchu i budowanie sieci wsparcia.

Brzmi bardzo, bardzo ambitnie, ale to dobrze. Wybiorę się, przynajmniej na piątkową debatę Czym jest feminizm? Od radykalizmu do mainstreamu. Wcześniej jednak mam zamiar przeprowadzić – w ramach uniwersyteckich zajęć – małą dyskusję ze studentkami, młodymi kobietami, które za moment dorobią się mgr przed nazwiskiem, na temat ich recepcji idei feministycznych… Czego się od nich dowiem?

Festiwal FEM Fest odbywa się w dwóch miejscach: Klub Dwa Osiem przy Zamoyskiego 26a i w teatr Komuna/Warszawa przy Lubelskiej 30/32.

Reklamy

Informacje o an_ost

Jestem badaczką biografii kobiet. Jestem feministką. Jestem pedagożką. Fascynują mnie dzienniki kobiece. Żyję z... czytania. Próbuję pisać. Na co dzień... uczę (się).
Ten wpis został opublikowany w kategorii POLECAM! i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s